Maszyna do cięcia styropianu MDS 22/107

10203

Nowy produkt

MDS 22/107 to solidne urządzenie przeznaczone do cięcia styropianu i styroduru, którego jesteśmy producentem. Model MDS 22/107 wyróżnia niezawodność, prostota obsługi i funkcjonalność. Wycinarka działa w każdych warunkach i eliminuje powstawanie przy tradycyjnej obróbce fruwających styropianowych kulek, co ma duży wpływ na porządek i estetykę miejsca pracy.

Więcej szczegółów

1 170,00 zł brutto

 • Konstrukcja urządzenia pozwala na precyzyjne cięcie obrabianego styropianu/styroduru. Istnieje możliwość ustawienia różnych kątów cięcia, zarówno w pionie jak i w poziomie, w zakresie od 0-90 stopni. Maksymalna grubość ciętego materiału to 22 cm, a długość 107 cm.

  Maszyna do cięcia styropianu MDS 22/107 wyposażona jest w śruby zaciskowe prowadnicy umożliwiające blokadę ruchomego ramienia na żądanej wysokości, w zakresie między 0 a 22 cm ta funkcja pozwala na ścinanie płyt z grubości np. z 12 cm płyty dociąć płyty o grubości np. 5cm i 7 cm. Budowa urządzenia pozwala na ścinanie płyty z klina (np. na dachy, tarasy itp.) do 8 cm różnicy na długości płyty ( np. z jednej strony 8 cm, a z drugiej 16 cm grubości). Występujący w naszej maszynie włącznik chwilowy zabezpiecza drut tnący przed szybkim przepaleniem i zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy.

  Blat roboczy maszyny do cięcia styropianu MDS 22/107 wykonany jest z wodoodpornej sklejki pokrytej trzema warstwami emalii. Skala na blacie roboczym oraz podziałka prowadnicy ramy ruchomej wykonana jest w technice sitodruku, natomiast pozostałe skale, podziałki i napisy ostrzegawcze są w formie zalaminowanych, odpornych na ścieranie nalepek. Wszystkie metalowe elementy urządzenia wykonane są ze stali kwasoodpornej i aluminium, dzięki czemu odporne są na działanie czynników atmosferycznych. Pod blatem zamocowany jest zaczep umożliwiający powieszenie maszyny na rusztowaniu oraz nogi, dzięki którym można postawić ją w pionie.

  Oferowana przez nas wycinarka do styropianu MDS 22/107 to urządzenie zasilane transformatorem 30V/ 160W produkowanym specjalnie do naszych maszyn. Transformator dołączony do urządzenia posiada zabezpieczenie termiczne, a dzięki temu, że zalany jest żywicą daje pewność niezawodnego działania we wszystkich warunkach atmosferycznych. W naszych maszynach transformator umieszczony jest pod blatem roboczym, co ogranicza wymiary urządzenia i znacznie ułatwia pracę, transport i magazynowanie maszyny.

  Maszyna objęta jest 2 letnią gwarancją. Zapewniamy serwis od drzwi do drzwi w maksymalnym czasie do 10 dni roboczych. Do urządzenia dołączamy zapasowy drut oporowy.

 • ModelMDS 22/107
  Zasilanie230V
  Napięcie robocze30V
  Moc urządzenia160W
  Grubość cięcia22cm
  Wymiary (dł/szer/wys)127/42/20 cm po złożeniu
  Waga12 kg