Maszyna do cięcia styropianu MDS 22B

10201

Nowy produkt

MDS 22B to urządzenie do cięcia styropianu, które nie posiada ogranicznika grubości cięcia. Element tnący stanowi nagrzewający się drut oporowy w czasie zaledwie 1-2 sekund. Zamontowany włącznik chwilowy uniemożliwia szybkie przepalanie się drutu i zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Więcej szczegółów

760,00 zł brutto

 • Maszyna do cięcia styropianu MDS 22B działa w pozycji poziomej. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest wykonywanie cięć o grubości: 22 cm i długości 107 cm. To urządzenie realnie eliminuje nieczystości powstałe przy przycinaniu styropianu.

  Blat roboczy maszyny do cięcia styropianu MDS 22B wykonany jest ze sklejki wodoodpornej trzykrotnie pokrytej emalią. Wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali kwasoodpornej i aluminium co czyni je całkowicie odpornymi na działanie czynników atmosferycznych.

  Transformator zamontowany pod blatem wycinarki do styropianu MDS 22B posiada bezpiecznik termiczny, co chroni go przed nadmiernym przegrzaniem. Natomiast zamontowanie go na stałe pod blatem roboczym pozwoliło zmniejszyć rozmiary urządzenia. Jest energooszczędny i dzięki swoim walorom użytkowym zapewnia oszczędność czasu.

  Do urządzenia dołączamy zapasowy drut oporowy. Maszyna objęta jest 2-letnią gwarancją. Zapewniamy serwis od drzwi do drzwi w maksymalnym czasie do 10 dni roboczych.

 • Model MDS 22B
  Zasilanie 230V
  Napięcie robocze 30V
  Moc urządzenia 160W
  Grubość cięcia 22cm
  Wymiary (dł/szer/wys) 127/42/20 cm po złożeniu
  Waga 12 kg